FAQ (nejčastější dotazy)

Jak se mohu přeregistrovat?

Stačí se objednat přes naše webové stránky na "Registrace-vstupní vyšetření". Počítejte cca s 1 hodinou času. S sebou vezměte pouze kartičku zdravotní pojišťovny. Vyplníme spolu základní údaje. Budeme chtít vědět, u kterého praktického lékaře jste byli registrovaní. Sami si od něj vyžádáme Vaši dokumentaci. Vy nemusíte zařizovat nic. Svého předchozího praktického lékaře již tedy neuvidíte. Součástí vstupní registrace je také vyšetření (zrak, sluch, barvocit, hmotnost, výška, tlak, EKG...) a komplexní vyšetření lékařem včetně sepsání anamnézy.

Je vstupní vyšetření nutné?

Ano, je nutné. Bez tohoto vyšetření nebudu vědět, jaké léky Vám mohu předepsat a jak Vás mám léčit (u každé léčby je nutné vzít v úvahu všechna Vaše současná i minulá onemocnění). Nenechávejte prosím registraci až na dobu, kdy budete mít zdravotní obtíže. Vzhledem k časové náročnosti vstupního vyšetření je denní kapacita omezená.

Je v budově VÝTAH?

Ano, je. Do budovy musíte vstoupit zadním vchodem (ten naproti závory u vjezdu na parkoviště). Tam je výtah do prvního patra, které celé projdete na opačnou stranu budovy k nám.

Potřebuji k prohlídce do práce výpis z dokumentace. Jak na to?

Stačí zavolat sestřičce a výpis si objednat. Lhůta pro vydání výpisu je 10 pracovních dnů od podání žádosti. V naší ordinaci to většinou stihneme do druhého pracovního dne.

Nemůžu se k vám dovolat. Kdy je nejlepší volat?

Není dobré volat v době od 7 do 9 hodin. V tomto čase bývá největší frmol a telefony opravdu nestíháme brát. Navíc sestřička v této době bere krev a brát v těchto chvílích telefon opravdu nejde. Je tedy dobré zavolat až potom. Pokud se nejedná o urgentní problém je jistotou volat v pondělí mezi 13:00 a 14:00, kdy sdělujeme výsledky a věnujeme se tak pouze telefonování. 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Prosíme pacienty, kteří se k nám registrují nově a pacienty, kteří k nám jdou na pracovní prohlídku, aby se NEobjednávali v čase 7:00-9:00. Tento čas je vyhrazen zejména pro akutní stavy. Navíc čekací doba na vyšetření je z tohoto důvodu mnohem delší. 

Dále žádáme všechny pacienty o trpělivost. Jsme zdravotnické zařízení a čas je především orientační, i když se jej snažíme co nejvíce dodržovat. Přednostně ovšem ošetřujeme akutní stavy.