Aktuality

Dovolená: 

  

28. - 29. května 2020 (čtvrtek - pátek)

Zastupuje:

MUDr. Oldřich Macháč

Purkyňova 36 (Poliklinika u Nemocnice Vyškov, 2.patro vlevo)

682 01 Vyškov

Tel.: 517 315 576

 Čt: 7:00 – 12:00

Pá: 7:00 - 12:00

 

UPOZORNĚNÍ: Zastupující lékaři ošetří pouze akutní případy. Administrativní úkony (výpisy, pracovní prohlídky,…) apod. je nutné řešit před nebo po skončení dovolené. Před návštěvou je nutné nejprve volat. Do čekárny vstupujte pouze s rouškou.

  

Důležité:

 

Vážení pacienti, od pondělí 1.6.2020 se vrací běžná ordinační doba, tak jak jste byli zvyklí. Bohužel to neznamená, že se vrátil i běžný provoz. Stále platí- pokud se nejedná o akutní obtíže je lepší zůstat doma. Riziko nákazy je ve zdravotnickém zařízení úměrně vyšší. Vždy před návštěvou volejte a domluvte si konkrétní čas vyšetření. Pokud jste nachlazení (rýma, kašel, teplota,...) volejte vždy předem! Do čekárny vstupujte i nadále s rouškou.

Pokud k nám voláte, je lepší volit až dobu po 10. hodině. Ráno jsou odběry a akutní pacienti a bohužel všechny hovory brát nestihneme. Stejně tak pokud je u mne i u sestřičky pacient, tak není kde Vaše obtíže probrat a nikdo by jistě nechtěl řešit svoje zdravotní problémy před někým cizím. V pondělí mezi 13-14 hod. je vyhrazená hodina pouze pro volání. 

 

 

Rádi bychom Vám všem touto cestou poděkovali za přízeň. Zájem o naše služby se stále nezmenšuje, ba naopak. Těší nás to. Bohužel kapacity nejsou nevyčerpatelné, a tak již nebudeme přijímat nové pacienty. 

 Děkujeme za pochopení :-)

 

 Najdete nás také na Facebooku.    

  

Očkování: