Objednávání

!!! POZOR ZMĚNA !!!

 

Aktuálně je již v provozu nový objednací systém. Již přes něj můžete posílat žádosti o recepty (není potřeba kvůli tomu volat). Najde v něm také přehled svých očkování- těch absolvovaných i termín, kdy byste měli být znovu přeočkováni. Také v něm uvidíte termíny prevencí.

Doporučuji se již zaregistrovat. Systém vyžaduje údaje, které jste nám naposledy uvedli. Tím myslím email a telefon. Heslo si volíte nové. Pokud Vám registrace nejde, tak pravděpodobně máte nový email/telefon, o kterém nevíme. V tom případě se u nás zastavte, opravíme to.

 

Odkaz k novém objednávání pro naše registrované pacienty: 

 

Odkaz k novém objednávání pro NEregistrované pacienty (v případě pracovních prohlídek apod.- pokud jste u nás ještě nikdy nebyly): 

 

 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Snažtě se prosím k návštěvě být VŽDY objednaní. Nejlépe s jakýmkoliv problémem. Pokud vhodný čas nenajdete, tak zavolejte nebo napište zprávu přes objednací systém a něco  vždy vymyslíme.

S nachlazením pokud možno volejte vždy, než se k nám vypravíte. 

Dále žádáme všechny pacienty o trpělivost. Jsme zdravotnické zařízení a čas je především orientační, i když se jej snažíme co nejvíce dodržovat. Přednostně ovšem ošetřujeme akutní stavy.

Přesto se snažte vždy být objednaní.