Aktuality

Dovolená: 

  

05. června 2020 (pátek)

Zastupuje:

MUDr. Eva Pourová:

Pustiměř 74, 683 21 Pustiměř

Tel. 517 357 253

www.drpourova.websnadno.cz

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pá: 6:30 – 12:00

 

UPOZORNĚNÍ: Zastupující lékaři ošetří pouze akutní případy. Administrativní úkony (výpisy, pracovní prohlídky,…) apod. je nutné řešit před nebo po skončení dovolené. Před návštěvou je nutné nejprve volat. Do čekárny vstupujte pouze s rouškou.

  

Důležité:

 

Vážení pacienti, od pondělí 1.6.2020 se vrací běžná ordinační doba, tak jak jste byli zvyklí. Bohužel to neznamená, že se vrátil i běžný provoz. Stále platí- pokud se nejedná o akutní obtíže je lepší zůstat doma. Riziko nákazy je ve zdravotnickém zařízení úměrně vyšší. Vždy před návštěvou volejte a domluvte si konkrétní čas vyšetření. Pokud jste nachlazení (rýma, kašel, teplota,...) volejte vždy předem! Do čekárny vstupujte i nadále s rouškou.

Pokud k nám voláte, je lepší volit až dobu po 10. hodině. Ráno jsou odběry a akutní pacienti a bohužel všechny hovory brát nestihneme. Stejně tak pokud je u mne i u sestřičky pacient, tak není kde Vaše obtíže probrat a nikdo by jistě nechtěl řešit svoje zdravotní problémy před někým cizím. V pondělí mezi 13-14 hod. je vyhrazená hodina pouze pro volání. 

 

 

Rádi bychom Vám všem touto cestou poděkovali za přízeň. Zájem o naše služby se stále nezmenšuje, ba naopak. Těší nás to. Bohužel kapacity nejsou nevyčerpatelné, a tak již nebudeme přijímat nové pacienty. 

 Děkujeme za pochopení :-)

 

 Najdete nás také na Facebooku.    

  

Očkování: